UpdraftPlus - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: The AWS access key looks to be wrong (valid %s access keys begin with "AK")
sk: Váš AWS prístupový kĺúč (access key) je nesprávny (správny %s prístupový kľúč začína na "AK")

en: No settings were found - please go to the Settings tab and check your settings
sk: Žiadne nastavenia sa nenašli - prosím prejdite na kartu Nastavenia a skontrolujte Vaše nastavenia

en: Backup using %s?
sk: Záloha používa %s?

en: Asia Pacific (Mumbai)
sk: Ázia Pacifik (Mumbai)

en: Standard (infrequent access)
sk: Štandard (zriedkavý prístup)

en: FAQs
sk: Často Kladené Otázky

en: Public key was sent to:
sk: Verejný kľúč bol poslaný na:

en: Failed to open directory (check the file permissions and ownership): %s
sk: Nepodarilo sa otvoriť adresár (skontrolujte oprávnenia a vlastníctvo): %s

en: Encryption key size:
sk: Veľkosť šifrovacieho kľúča:
